Na facebookovom profile týchto plienok sa množia nespokojné komentáre mamičiek, ktoré svojim deťom kúpili plienky s vylepšenou technológiou.

Najviac sťažností sa objavuje u značky Pampers Active Baby-Dry a Pampers Premium Care, podľa reakcií pretekajú, zapáchajú a nová sieťka spôsobuje deťom zapareniny.

Na zhoršenie kvality sa rodičia sťažujú už od minulého roka. Mamičkám vadí parfumácia plienok a nová sieťka, ktorá sa deťom lepí na kožu a spôsobuje im zapareniny. Zároveň v komentároch poukazujú na to, že plienky rozhodne nevydržia suché uvádzaných 12 hodín, za krátku dobu presiaknu.

“Mám dieťa po 7 rokoch, po prvom synčekovi mi zostal balík oranžových plienok, vždy boli super, tak teraz som ich začala kupovať aj druhorodenému a kvalita išla teda rapídne dolu,” napísala na profil spoločnosti Hana P.

A ozvali sa aj ďalšie mamičky. “Aj ja vám oznamujem, ze strácate ďalšiu zákazníčku a pridávam sa k mamičkám so sťažnosťou na inovované plienky pampers premium care. Problémy: priedušná vrstva, konkrétne sieťka, ktorá sa lepí na telíčko, gél sa drobí mojej dcére na pleť. Úplne prestávam dôverovať značke a už nebudem nakupovať výrobky Pampers, “rozčúlila sa na sociálnej sieti mamička Andrea.

“Veľmi ma mrzí Vaša inovácia plienok Pampers premium care. Plienky som používala 4 roky pre obe deti a bola som s nimi nadmieru spokojná. To, čo som ale dostala za svoje peniaze teraz, je neskutočné. Plienky sú mokré, dieťa má mokrý zadoček, sieťku prilepenú na telíčku, z plienok sa drobí akási hmota, ktorú má dcéra na celom zadočku a pohlaví “píše Hana S.

Screenshot_16 Screenshot_17 Screenshot_19

Čo na to Pampers?

Na facebookovom profile Pampers reaguje, väčšinou ide ale o stále rovnakú odpoveď: “Naše plienky prechádza mnohými skúškami a testami pred tým, než sa dostanú na trh. Kladieme dôraz na ich výstupnú kontrolu. Práve z tohto dôvodu by sme od nich vôbec neočakávali, že sa Vaše dievčatko oprudí a že plienky budú prepúšťať vlhkosť. Zo zákona sme povinní získať o symptómoch vašej dcérky čo najviac informácií. Tieto odpovede podliehajú veľmi dôvernému režimu. “Zároveň Pampers žiada o výrobné číslo plienok a fotku ich obalu.

Screenshot_11 Screenshot_12 Screenshot_13 Screenshot_14 Screenshot_15