Orálny sex tvorí nemalú súčasť našich milostných životov, preto by mal byť pre náš vzťah celkom dôležitý. Väčšina mužov orálny sex priam zbožňuje a je jedno, či ho dávajú či dostávajú. Lenže stáva sa, že ženy potešenie radšej prijímajú a fajčenie penisu moc neholdujú. Prečo to tak je?…

 

1) Zlá hygiena

Na hygienu by sa malo dbať počas celého života, nieto ešte počas toho milostného. A pri orálnom sexe ešte dvojnásobne. Halooo, už sme v 21. storočí, kedy je normálne, aby bol muž oholený a voňavý. Nikto to nebude chcieť robiť smradľavému skunkovi s chlpatou zimnou baranicou. Takže ak trpíte fóbiou z toho, že vám partner nebude voňať, pretože už ste to raz zažili, skúste sa premôcť a hneď po spoločnej sprche so svojím strachom zatočte.

2) Bonus navyše

Muž by mal chápať, že fajčenie penisu nie je žiadna sranda, ale že je to celkom namáhavá a mnohokrát nepríjemná vec. Nemal by vám ešte navyše skrášliť vašu tvár svojou “nádielkou”. Nielen, že to lepí vlasy a pokožku, ale v očiach to aj strašne páli. Skúste si túto maličkosť vyjasniť už dopredu a vyhnete sa nemilému bonusu navyše a všetko pôjde ľahšie.

3) Nekonečný príbeh

Aj tým najzarytejším fanúšičkám ústneho obšťastňovania svojho miláčika dôjde, ako je to prácne, keď to trvá dlhšie ako stráviteľných 10 minút. Ako predohra je orálny sex super, ale predsa nechcete, aby všetku svoju silu vložil partner do zahrievacieho kola. Ak mu chcete dopriať happy end len touto technikou a už vás všetko bolí, pomôžte si rukou a alebo o to požiadajte partnera a zabijete dve muchy jednou ranou – skúsite niečo nové a vzrušujúce a vy to neoddriete všetko sama.

4) Nepríjemné držanie hlavy

Áno, chápeme, že muž z vás môže byť úplne paf a vôbec si počas prežívania eufórie neuvedomuje, že vás až veľmi veľkou silou drží za hlavu. Ale dávivý reflex môže prísť kedykoľvek a bez varovania, a to by sa potom priateľ čudoval, ako veľmi rýchlo vyšumí romantika. A navyše nie ste nikde v porne, takže techniku hlbokého hrdla po vás nikto nemôže bez prípravy chcieť. Skúste partnerovi váš problém taktne vysvetliť a predísť tak nechcenému trapasu v podobe znečisteného koberca či obliečky.

5) Prehováranie, vyžadovanie, nútenie

Orálny sex nemusí byť 100% súčasťou každého milostného aktu. Niekto na to je, niekto raz za uhorský rok a niekto zase vôbec. Preto sa do ničoho nenechajte nútiť. Ak by vám to jednoducho nešlo pod nos, nerobte to a nájdite si s partnerom inú možnosť alebo techniku, ako mu urobiť radosť a poriadne ho nažhaviť. Všetko je o kompromisoch.